İşgal Kebap Olarak, zamanında büyüklerimiz “yemediğini yedirme” Prensibinin, bu gün “tarladan çatala gıda güvenliği” yaklaşımına vardığı Ve insanoğlunun karnını doyurmaktan öte, sağlığını da direk ilgilendiren beslenme İşlevine verdiğimiz önemli toplumsal bir sorumluluk ve sektöre örnek olarak görüyoruz.

KALİTE
Gıda gibi hijyenin ve kalitenin çok önemli olduğu bir alanda hizmet vermenin ağır Sorumluluğunun bilincinde olup, paydaşlarının en iyi şartlarsa hizmet almasını Sağlamakla kendini yükümlü kılmıştır. İşgal Kebap çatısı altında tüm çalışanların, Müşteri memnuniyetini öncelik kabul eden ve kaliteyi yüksek tutmak adına hiçbir Fedakârlıktan kaçınmayan anlayış kültürü ve kurumsal gururuyla yerel, aynı zamanda Ulusal sorumluluğumuza yakışır bilinçte davranabilmenin onurunu yaşamaktadır.

SÜREKLİ GELİŞİM
İdeal personel; bulunduğu kademinin gerektirdiği bilgi, beceri ve uygulamaları Çok iyi bilmelidir. Kendisini yetiştirmek için ustalarını izlemeli, okuyarak, sorarak Kendisini geliştirmelidir. Geliştirme sadece mesleki açıdan olmamalıdır. İyi bir genel kültür için, iyi bir izleyici ve okuyucu olmalıdır. Güvenirlik Bir işi yapan insanların başarılı olabilmesi, işe ilgi ve sevgi göstermesine Bağlıdır. Çünkü ne yapılırsa yapılsın, yapılan işe istendiği kadar ilgi ve sevgi Duyulsun, eğer insanlarla bütünleşme, paylaşma, birlikte olma becerisi Gösterilmezse, o işte aranan istenen noktaya varılmaz. Markayı koruyabilmenin yegâne yolunun, müşteri ile marka arasında Duygusal bir bağ kullanabilmekten, dahası müşteri sadakatini Gerçekleştirebilmekten geçtiğine inanıyoruz.